![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
12:01, 30 вересня 2022 р.
Пташка з Тернопільщини після повернення з полону влаштувала фурор у ТІкТок (ВІДЕО)
![Пташка з Тернопільщини після повернення з полону влаштувала фурор у... Пташка з Тернопільщини після повернення з полону влаштувала фурор у ТІкТок (ВІДЕО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Парамедикиня з Тернополя Катерина Поліщук, відома під позивним "Пташка", завела свій акаунт у TikTok після звільнення з російського полону. 21-річна захисниця публікує там відео із комбінату "Азовсталь", де вона разом з іншими бійцями близько трьох місяців тримала оборону захопленого Маріуполя.
Зокрема, "Пташка" розмістила ролик зі своїм співом, завдяки якому вона буквально стала легендою оборони "Азовсталі". Відео вже встигло стати вірусним у мережі, зібравши всього за 8 годин з моменту публікації близько 50 тисяч переглядів, пише Оглядач.
"Ой очі, очі, очі дівочі. Темні, як нічка, ясні, як день! Ви ж мене, очі, плакать навчили. Де ж ви навчились зводить людей?" – заспівала Поліщук перед камерою.
![''Пташка'' з ''Азовсталі'' завела TikTok і підкорила користувачів с... ''Пташка'' з ''Азовсталі'' завела TikTok і підкорила користувачів своїм співом. Відео](/dist-assets/images/cap.jpg)
''Пташка'' з ''Азовсталі'' завела TikTok і підкорила користувачів своїм співом. Відео
Голос "Пташки", який вселяв надію іншим захисникам Маріуполя, її побратими оцінили оплесками, а вона віддячила їм ніжною усмішкою.
"Ви чекали? Я вдома. Незабаром співатиму. А поки пісні з "Азовсталі", – підписала медикиня ролик.
![''Пташка'' з ''Азовсталі'' завела TikTok і підкорила користувачів с... ''Пташка'' з ''Азовсталі'' завела TikTok і підкорила користувачів своїм співом. Відео](/dist-assets/images/cap.jpg)
''Пташка'' з ''Азовсталі'' завела TikTok і підкорила користувачів своїм співом. Відео
У коментарях інтернет-користувачі поспішили висловити своє захоплення військовослужбовицею, яка пройшла через справжнє пекло, але не втратила свого оптимізму.
"Ви мій кумир", "Знайте, що ви неймовірно сильна людина, якою я захоплююся. Дякую, що живі і з нами", "Дякую вам. І співаєте ви дуже красиво", "Душа розривається і збирається знову", "Бережіть себе. Ви наш скарб", "Прекрасна і зовні, і всередині", "Еталон справжньої жінки, справжньої Людини", "Дивлюсь і плачу", – писали коментатори.
Нагадаємо, Україна повернула з російського полону 215 захисників, зокрема 108 бійців полку "Азов", які до останнього захищали Маріуполь на легендарному комбінаті "Азовсталь". Зокрема, звільнили Дмитра Козацького ("Орест") та Катерину Поліщук ("Пташка"). У мережі з'явилися нові фото медикині разом із пресофіцером та фотографом.
Варто зазначити, що "Пташка" стала фактично однією з легенд оборони заводу "Азовсталь" завдяки неймовірній мужності та оптимізму на тлі обстрілів, смертей побратимів та дефіциту їжі. Її ніжний і душевний голос не раз ставав справжнім "променем світла" у темних підвалах оточеного комбінату.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...