• Головна
  • "Я підтримую маму, щоб вона не плакала": Потап розповів про щемливе повідомлення сина з підвалу 24 лютого
17:39, 30 вересня 2022 р.

"Я підтримую маму, щоб вона не плакала": Потап розповів про щемливе повідомлення сина з підвалу 24 лютого

"Я підтримую маму, щоб вона не плакала": Потап розповів про щемливе повідомлення сина з підвалу 24 лютого

Відомий продюсер та репер Потап розповів, як у перші дні повномасштабного вторгнення РФ до України йому довелося рятувати власного сина Андрія від війни, будучи за кордоном.

Про це артист розповів у програмі "ЖВЛ".

Як зізнався Потап за графіком 20 лютого він разом з дружиною Настею Каменських та їхніми мамами поїхали до Іспанії на три дні, де мали писати нову пісню.

"На 16 була назначена війна. І ми сиділи з Настею, як всі українці, вдома. І чекали. І ось у нас за графіком 20 лютого була Іспанія. Треба було записувати пісню. Настя сказала: "Давай мам візьмем". Я ще сину зателефонував. "Поїдеш?" Він каже: "Ні. Я з дівчиною погуляю". На три дні я поїхав. 300 євро в кармані і три футболки", - відверто розповів Потап.

Проте, три заплановані дні у Іспанії перетворилися майже на сім місяців життя за межами України.

Та найголовнішим завданням на самому початку для Потапа стала евакуація сина Андрія, який лишився в Києві з мамою, ексдружиною продюсера Іриною Горовою.

"Я собі навіть зберіг месседж, який він мені надсилав: "Тату, не хвилюйся. Ми в підвалі. Попри вибухи я тримаюсь, підтримую маму, щоб вона не плакала". Як витримати, коли тобі таке твоя дитина пише, а ти за кордоном опинився… У мене розривалося серце. Скільки я зробив, щоб їх перевезти. І скільки зробив для інших тисяч людей. Після цього я думаю, що я можу робити в цьому житті все, що завгодно", - поділився продюсер.

Потап думав повертатися значно раніше. І навіть звертався за порадою до свого батька, який для нього є беззаперечним авторитетом.

"Кажу: "Батьку, хочу їхати, хочу на фронт. На передову". А він каже: "В тероборону запишись для початку". Кажу: "Запиши мене в тероборону". Так я заочно записався в тероборону. І вирішив, що буду робити далі. Те, що вмію. Доноси інформацію про Україну", - розповів Потап.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#потап #син #андрій #артист #месенджер #повідомлення #маму #іспанія #пісня #повертатись

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Шокуючий напад на працівників ТЦК: військових лупцювали чоловіки і жінки (ВІДЕО)
"Новий тарифи на газ та електроенергію з 1 червня": скільки коштуватиме куб та 1 кВт*год, хто заплатить більше?
ТЦК ідуть у рейди по чоловіків, масові роздачі повісток та штрафи починаються у цих місцях: мобілізація, повістки і ВЛК
"ТЦК мобілізує масово всіх людей цієї категоії, в Україні чоловіки втратять бронювання тотально": повістки, мобілізація, ВЛК
Оголошення
live comments feed...