• Головна
  • У Тернополі Блаженніший Святослав Шевчук освятив автомобілі, які відправлять для військовослужбовців ЗСУ на фронт (ФОТО)
20:00, 1 жовтня 2022 р.

У Тернополі Блаженніший Святослав Шевчук освятив автомобілі, які відправлять для військовослужбовців ЗСУ на фронт (ФОТО)

У Тернополі Блаженніший Святослав Шевчук освятив автомобілі, які відправлять для військовослужбовців ЗСУ на фронт (ФОТО)

Цими днями у Тернополі із дводенним візитом перебуває Отець і Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Патріарх Святослав Шевчук. З цієї нагоди священнослужитель провів чин освячення п'яти автомобілів для наших захисників, які незабаром відправлять на передову.

Блаженніший Святослав відзначив, коли ворог наступає на Батьківщину - це є святий обов'язок її захищати. Хтось за велінням серця береться до волонтерського служіння, але увесь народ, як один, стає на захист своєї країни.

«Дякую усім жертводавцям, які долучилися до того, аби ці автомобілі послужили нашим воїнам і внесли свій вклад у наближення цього світлого дня Перемоги. Нехай вони рятують життя, будуть там, де є найбільша потреба. Молимося за наших воїнів, адже вони віддають найцінніше - своє життя і здоров'я заради України», - додає Патріарх Святослав Шевчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#святослав #блаженніший #угкц #освятив #автомобілі #глава
Оголошення
live comments feed...