• Головна
  • "Страшна війна зробила сиротами п’ятьох діток": на Тернопільщині зустріли полеглого Героя Руслана Стецюка (ФОТО)
18:52, 7 жовтня 2022 р.

"Страшна війна зробила сиротами п’ятьох діток": на Тернопільщині зустріли полеглого Героя Руслана Стецюка (ФОТО)

 "Страшна війна зробила сиротами п’ятьох діток": на Тернопільщині зустріли полеглого Героя Руслана Стецюка (ФОТО)

Сьогодні, 7 жовтня, на Тернопільщині зустріли тіло полеглого воїна Руслана Стецюка. Чоловік загинув 3 жовтня під час наступальних дій на Миколаївщині.

Про це розповіли на Facebook-сторінці Борсуківської територіальної громади.

"Сьогодні, у домі, який уже багато років був рідним для Руслана, із ним востаннє прощатимуться батьки, дружина, діти, сестри та брати, сусіди та односельчани, усі небайдужі до горя цієї сім’ї. Осягнути глибину цього горя та втрати - неможливо… Все, що кожен із нас може зараз зробити - помолитися за душу Руслана, за її вічний спокій у Царстві Небесному. Панахида сьогодні на 19.00, а чин похорону завтра з 10.00 години", - зазначають у дописі.

Редакція 0352.ua висловлює щирі співчуття рідним, близьким та побратимам. Вічна пам'ять Герою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зустріли_тіло #тернопільщина #загиблий #батько #п'ять_дітей
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
З 1 вересня школярів очікують зміни: в Україні оновили правила навчання для учнів
"Українцям, які мають вдома газ, дали час до 15 серпня": важлива інформація про оплату рахунків, що незабаром прийдуть
Оголошення