• Головна
 • Топ-8. Рейтинг керамічних обігрівачів
Новини компаній
18:00, 24 листопада

Топ-8. Рейтинг керамічних обігрівачів

Новини компаній

Напередодні холодів та недостатньої кількості тепла у приміщеннях, в яких центральне опалення працює неефективно, постає питання встановлення додаткового джерела тепла. З цією метою часто використовуються кліматична техніка. Останнім часом збільшився попит на керамічні нагрівачі, які за високої потужності споживають мінімум енергії. У статті ми розповімо про особливості та переваги цих пристроїв, а також складемо рейтинг найкращих із них.

Топ-8. Рейтинг керамічних обігрівачів, фото-1

Особливості та переваги керамічних нагрівачів

Ці пристрої випускають довгі ІЧ-хвилі, які замість повітря нагрівають навколишні предмети. Часто вони комплектуються керамічною плитою, яка нагрівається до +80 градусів, а потім довго випромінює тепло. Прилад оснащується терморегулятором, який включає та вимикає нагрівач залежно від температури навколишнього середовища.

Переваги керамічних нагрівачів:

 • високий ККД (до 98%);
 • енергоефективність;
 • велика площа нагріву;
 • низька витрата електроенергії.

У конструкції передбачений біоконвектор, який прискорює нагрів, але при цьому не впливає на мікроклімат у приміщенні.

Топ-8. Рейтинг керамічних обігрівачів, фото-2

Топ кращих керамічних обігрівачів

Консультанти кліматичної компанії «Ліка-Комфорт» склали рейтинг найкращих керамічних обігрівачів. До нього ввійшли:

 1. TeploCeramic ТСМ-600. Компактна підлогова панель стійко переносить перепади напруги, комплектується екологічною плитою, має захист від дітей.
 2. TeploCeramic ТС-395. Пристрій комплектується екологічною рамкою та акумулятором, який випромінює тепло ще 30–50 хв після відключення. Модель не боїться перепадів напруги, вологи та пилу.
 3. TeploCeramic ТСМ-450. Прилад розрахований на обігрів малогабаритних приміщень. Він захищений від перенапруги та самозаймання, не сушить повітря та не видає сторонніх запахів.
 4. TeploCeramic ТСМ-800. Пристрій працює на основі гіпоалергенних ІЧ-обігрівачів, захищений від самозаймання, економічно витрачає електроенергію.
 5. TeploCeramic ТСМ-400. Абсолютно безшумний під час роботи прилад, який легко встановлюється на стіну за схемою, що прикладається до обігрівача, і не пересушує повітря під час роботи.
 6. TeploCeramic ТСМ-RA 550. Пристрій з волого- і пилозахистом, здатний обігріти приміщення площею до 11 кв. м. Вбудовані датчики температури самої панелі, а також повітря навколишнього середовища.
 7. TeploCeramic ТСМ-RA 500. Обігрівач зі вбудованим терморегулятором та підвищеною потужністю. Високий рівень пожежної безпеки і екологічності, завдяки чому модель може використовуватись навіть в дитячих закладах.
 8. TeploCeramic ТСМ-RA 750. Потужний і економний прилад, здатний обігріти приміщення площею до 15 кв. м. Обігрівач не тільки ефективний, зручний і безпечний в роботі, але й має стильний вигляд, а отже доповнює інтер’єр кімнати.

Детальніше про це та інше обладнання розкажуть консультанти інженерної компанії «Ліка-Комфорт».

Параметри вибору керамічного нагрівача

При виборі приладів опалення спочатку вивчають потужність: чим вона вища, тим швидше нагрівається повітря і тим більшою може бути площа приміщення.

Інші критерії:

 • система нагріву;
 • наявність терморегулятора.
 • кількість режимів обігріву;
 • наявність програматора;
 • конструкція;
 • дизайн;
 • клас пило- та вологозахисту.

Докладніше про те, як вибирати настінний або підлоговий обігрівач, кондиціонер чи тепловий насос, розкажуть консультанти кліматичної компанії «Ліка-Комфорт». Компанія постачає обладнання, яке виготовляється за допомогою новітніх технологій та відповідає європейським стандартам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...