• Головна
  • У Тернополі на 71 році пішов з життя лікар з багаторічним досвідом
12:53, 25 листопада 2022 р.

У Тернополі на 71 році пішов з життя лікар з багаторічним досвідом

У Тернополі на 71 році пішов з життя лікар з багаторічним досвідом

У Тернополі на 71-ому році пішов з життя лікар з багаторічним досвідом. Помер працівник Тернопільської обласної клінічної лікарні Яківчука Ярослава Яковича.

Про це пише сайт 0353.ua з посиланням на Тернопільську обласну клінічну лікарню.

"Ярослав Якович віддав усе своє життя медицині і значну його частину – 35 років роботі у нашій лікарні, де працював лікарем-сексопатологом в обласній консультативній поліклініці",- йдеться в повідомленні.

Колеги відзиваються про Ярослава Яковича, як про щирого, відданого своїй професії лікаря, який до останніх днів консультував та допомагав пацієнтам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #лікарь #помер

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...