• Головна
  • Повістку вручили, але є бронь: військовозобов'язаним пояснили, що робити в такому разі
15:30, 31 січня

Повістку вручили, але є бронь: військовозобов'язаним пояснили, що робити в такому разі

Повістку вручили, але є бронь: військовозобов'язаним пояснили, що робити в такому разі

Особам, яких на певний термін забронювало підприємство, потрібно завжди носити документи про це із собою.

Про це повідомив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Роман Горбач у коментарі Military Media Center.

Полковник наголосив, що ті, хто мають "бронь", повинні носити із собою такий документ та демонструвати його під час вручення повістки. Тоді військкоми не повинні призивати військовозобов'язаного на службу в ЗСУ.

"Але, якщо воно вже так сталося, то зі всіма цими документами потрібно прибути до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки і ця повістка буде анульована", - пояснив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

  • Також у ЗСУ нагадали положення закону, хто підлягає бронюванню під час загальної мобілізації, зокрема це люди, які працюють:
    в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів;
  • на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для виконання встановлених мобілізаційних завдань (замовлень);
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг, необхідних для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань;
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Нагадаємо, в Україні від 24 лютого 2022 року запроваджено воєнний стан та загальну мобілізацію. Підлягають мобілізації громадяни, здатні виконувати військовий обов'язок, віком від 18 до 60 років.

Призов здійснюється через вручення повісток. Ніде в законі не зазначено, в якому місці можуть вручати повістку. А це означає, що її можна отримати будь-де: на вулиці, на робочому місці, вдома, на блокпостах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#повістка #бронь #дії #полковник #військкомат #з'явитись #військовозобов'язані

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий снігопад накриє Україну з лютою силою, потужна гроза хлине на ці області": синоптики про холод у березні
"Мобілізація в Україні": до ЗСУ призивають знятих та виключених з військового обліку чоловіків, юрист пояснив причину
"Скоро долар приголомшить українців, очікується вражаючий стрибок": експерти попередили, яким буде курс валют
"Долар здивував усіх українців, ніхто не чекав такого від курсу валют": з'явився прогноз, до чого готуватися в обмінниках
Оголошення
live comments feed...