• Головна
  • Тернопільщину відключають від світла найчастіше: пояснення "Укренерго"
15:45, 7 лютого

Тернопільщину відключають від світла найчастіше: пояснення "Укренерго"

Тернопільщину відключають від світла найчастіше: пояснення "Укренерго"

Тернополяни неодноразово обурювались тривалим відключення електроенергії, мовляв у сусідніх областях ситація із відключення світла краща, і світло у домівки луганча чи львів'ян подають на довше. Відповідну інформаці. підтверлили і у Міністерстві енергетики України. У відомстві зазначили, що найбільша частка відключення світла у Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Кіровоградській областях.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Міністерства енергетики, передає "Файне місто".

Таким чином, у Києві офіційно визнали, що на Тернопільщину даються найменші ліміти і людям на найбільший термін виключають світло.

"Внаслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджені електростанції (генеруючі потужності) та високовольтна мережа. Атака росіян 26 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком об’єктам високовольтної мережі. Тому підключених споживачів у Волинській, Тернопільській, Кіровоградській та Чернівецькій областях відбувається, в першу чергу, через дефіцит генеруючих потужностей", - йдеться у дописі.

Іншими слова в Тернопільській області немає обладнання, яке виробляє електроенергію для транспортування. Власне, через це і зумовлено такі ліміти, які доводяться до нашої області, і є дефіцит в цілому в мережі.

Чому, через пошкоджені електростанції високовольтні лінії у прифронтових зонах, перш за все страждає тилова Тернопільщина, в міністерстві не пояснили.

Натомість пояснили, як діє система відключення світла і хто, безпосередньо відключає світло.

"Обмеження споживання електроенергії здійснює НЕК «Укренерго», яке доводить до всіх операторів систем розподілу ліміти споживання, які діють упродовж доби. Кожний оператор складає графіки погодинних відключень та інформує про це споживачів. На підставі доведеного ліміту робиться поділ пропорційно на території області. У разі перевищення ліміту застосовуються аварійні відключення електроенергії в області", - пояснюється на офіційній сторінці міністерства.

У свою чергу, у міській раді повідомили, що зараз у пріоритеті забезпечити електроенергією критичнуінфраструктуру міста. Особливо складно це зробити знастанням похолодань.

"Зараз головне те, що нам вдається забезпечити роботукотелень при відсутності подачі електроенергії. Особливоактуально із похолоданнями. Тепловики придбали необхіднукількість генераторів, які будуть працювати на котельнях тапаливних дрібних, які знаходяться поруч з будинками. В насвже є ряд вулиць, які під час відключення електроенергіїотримують тепло за рахунок генераторів. Власне, такимчином будемо забезпечувати, щоб було тепло в оселях", - розповів міський голова Тернополя.

Нагадаємо Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг винесла рішення накласти на ВАТ «Тернопільобленерго» санкції у вигляді штрафу у розмірі 85 тис. грн. Крім того, Регулятор прийняв рішення про накладення на керівника компанії Юрія Юхимця адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн і зобов'язала цього оператора розподілу електрики дотримуватися справедливих графіків відключення світла і належно інформувати населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#укренерго #ситуація #відключення #тернопільщина #ліміти

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...