• Головна
  • Як виглядає відеоендоскопічний огляд в лікаря ЛОРа? Розповість лікар отоларинголог Оксфорд Медікал
Новини компаній
13:55, 10 лютого 2023 р.

Як виглядає відеоендоскопічний огляд в лікаря ЛОРа? Розповість лікар отоларинголог Оксфорд Медікал

Новини компаній

Всі ми знаємо, що рекомендовано періодично відвідувати стоматолога, гінеколога або проходити планову диспансеризацію з відвідуванням вузькопрофільних фахівців. До неї також і входить огляд лікаря-оториноларинголога, але тільки за відповідними показаннями.

Якщо ви не знали: що лікує ЛОР лікар?

Оториноларинголог - це не просто фахівець з вух, горла і носа. В обсяг отримуваних знань, особливо при хірургічній спеціалізації, входить так само лікування щелепно-лицьового апарату, глотки, гортані.

Розберемо докладніше, які стани належать до профілю ЛОР-фахівців:

  1. Захворювання вуха. Різні форми отитів, отосклероз, всі види нейросенсорної приглухуватості, патології вестибулярного апарату (хвороба Мейєра), пухлини та аномалії розвитку органу слуху. Це далеко не повний перелік станів, які лікують отоларингологи. Головне знайте, що навіть якщо Ви періодично відчуваєте звичайне запаморочення, потрібне відвідування ЛОР-лікаря.

  2. Захворювання гортані, носа, глотки. Всі порушення в порожнині носа та приносових пазухах. Найпоширенішими з цієї групи є риніти, синусити (найвідоміша форма – гайморит), поліпи та інші новоутворення,носові кровотечі, викривлення перегородки носа. Серед захворювань глотки та гортані, найчастішими є: тонзиліти, фарингіти, ларингіти та ін.

  3. Педіатрія. Окремий напрямок займає оториноларингологічна педіатрія. Різні тонзиліти, риніти, отити, синусити – це досить поширені патології у дитячому віці. Найчастішим є збільшення носоглоткової мигдалини або аденоїдні вегетації (аденоїди), що призводить до різних ускладнень: у тому числі з диханням та слухом.

  4. Сомонологічні порушення. Лікування всіх порушень дихання під час сну – хропіння, обструктивне апное. Патології циклу та режиму сну – гіперсомнії, інсомнії та ін.

Виходячи з вищезазначеного об'ємного списку, можна зрозуміти, що ЛОР лікаря складно назвати «вузькопрофільним» фахівцем. А якщо врахувати поширеність цих станів, то можна зробити висновок про його необхідність майже для кожної людини.

ЛОР-ЕНДОСКОПІЯ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Відеоендоскопія ЛОР органів - найбільш інформативний метод діагностики захворювань вуха, горла, носа.Виконується обстеження за допомогою ендоскопічної камери та ендоскопа, а отримане у високій якості зображення з багаторазовим збільшенням передається на монітор.

Для дітей, у яких гіпертрофовані аденоїди, замість рентгенологічних досліджень носоглотки, застосовується огляд за допомогою відеоендоскопа. Таке обстеження дозволяє отримати якісне, кольорове зображення, більш інформативне, ніж рентгенівський знімок.

Переваги ендоскопічного огляду:

  • процедура безболісна для пацієнта;

  • не вимагає підготовки;

  • фото і відеофіксація — корисно для спостереження історії пацієнта;

  • швидкість дослідження — діагностика займає декілька хвилин;

  • безпечність — цілісність слизової не порушується, а сам назофарингоскоп ретельно дезинфікується перед кожним оглядом.

Під час ендоскопічної діагностики розглядаються всі складні поверхні носа і навколоносові пазухи, оптичне збільшення лінз забезпечує високу деталізацію, що дозволяє виявити патологічні процеси на ранніх етапах розвитку.

Ендоскопічна діагностика добре працює і у дітей. Справа в тому, що досягти виразної розповіді від дитини буває складно, а без цього лікареві важко з'ясувати деталі стану здоров'я. Особливість дитячого ендоскопа в тому, що він має дуже маленьку камеру і дуже тонкий світловод, і він гнучкий. Камера безболісно проводиться у вухо, горло чи носа дитини, і лікар бачить картину зсередини. Діти приймаються з 5 років, тому що навіть при використанні гнучкого ендоскопа потрібно трохи посидючості від дитини. Мистецтво нашого ЛОР лікаряполягає ще й у тому, що він уміє домовлятися навіть із найменшими пацієнтами!

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ У ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ “ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Завітавши до нашого медичного центру, за попереднім записом, Ви можете пройти консультацій кваліфікованого лікаря-ЛОРа. У разі необхідності до обстежень, на місці є можливість пройтиендоскопічний огляд, також рентген або комп’ютерну томографію. На всі ці обстеження Ви зможете записатися в потрібний для Вас час без електронних направлень та черг.

Для запису телефонуйте за номером (068) 752 52 52 чи (0352) 52 5252

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оксфорд медікал тернопіль #новини оксфорд медікал тенопіль
ТОП новини
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
"Ніхто з ухилянтів не чекав таких жорстких покарань, названо новий спосіб карати чоловіків з 16 липня": мобілізація і ТЦК
"На тлі спеки в області України пре шалена негода, несамовита злива рине у певній місцевості": де чекати на дощ і грозу
Оголошення
live comments feed...