• Головна
  • Гинуть найкращі сини України: в боях з окупантами загинув військовий з Тернопільщини
09:31, 13 березня 2023 р.

Гинуть найкращі сини України: в боях з окупантами загинув військовий з Тернопільщини

Гинуть найкращі сини України: в боях з окупантами загинув військовий з Тернопільщини

В боях за незалежність України загинув боєць з Тернопільщини Михайло Бондарук. Трагічну звістку повідомив у Facebook голова громади Вадим Боярський.

Захисник був водієм-механіком. Загинув 1 березня на Луганщині.

"Михайло завжди був взірцем мужності, мудрості і патріотизму, достойно і з честю проходив усі життєві шляхи... Глибокий сум і біль поселився у серцях кожного жителя громади… Небеса забирають найкращих... Висловлюємо щирі слова співчуття рідним загиблого", – повідомив міський голова.

Редакція сайту 0353.ua висловлює щирі співчуття родині та родичам загиблого військового.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #військовий #фронт
Останні новини
ТОП новини
З 1 грудня ТЦК масово забере чоловіків із 3-ма головними ознаками, їх призвуть першочергово взимку: мобілізація, повістки
Мобілізація по-новому: новобранців одразу відправлятимуть в бойові частини
"Сінгопад і мороз із похолоданням ввірвуться в цей регіон": синоптики кажуть про холодну температуру та ожеледицю
Мороз накриє регіони реальним похолоданням, шквали вітру почнуть вирувати в областях: синоптики кажуть про холод і дощ
Оголошення