
12:02, 5 серпня 2013 р.
У Тернополі біля медичного університету легковик збив пішохода
Легковик наїхав на пішохода на "зебрі" поблизу корпусу Тернопільського державного медичного університету ім. Горбачевського сьогодні, 5 серпня, близько дев'ятої ранку. Через це з центру до Дружби ускладнений проїзд.
Наїзд на пішохода, повідомляють в обласній автоінспекції, допустив водій автомобіля ВАЗ 2199. Трапилось це неподалік корпусу медичного університету, що на Руській.
- Водій допустив наїзд на пішохода, який переходив дорогу на переході,- повідомили в відділі профілактичної роботи обласної ДАІ. - Зараз на місці працюють правоохоронці.
Швидкість руху автомобіля була не високою, то ж травми пішохода небезпеки для життя не становлять, пише 20 хвилин. Проте його таки забрала швидка в першу міську лікарню.
Більше деталей аварії та про стан потерпілого згодом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
23:42, 10 квітня
37
12:30, 14 квітня
12:59, 16 квітня
36
live comments feed...