
13:44, 26 квітня 2023 р.
Зупинилось серце тренера, який 17 років пропрацював в обласній ДЮСШ

Стало відомо про смерть заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України Бойка Ярослава Петровича.
Сумну звістку повідомив у мережі Facebook керівник Тернопільського регіонального центру "Інваспорт" Віктор Юзчишин.
"Тернопільський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" та комунальна установа регіональна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю приносять щирі співчуття з приводу трагічної новини рідним та близьким Ярослава Петровича", – зазначив Віктор Юзчишин.
Ярослав Бойко з 1999 по 2016 рік працював тренером-викладачем з футболу в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для осіб з інвалідністю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі