• Головна
  • Депутат Тернопільської облради залишив ВО “Свобода”, бо втомився виправдовуватись за вчинки однопартійців
10:30, 9 серпня 2013 р.

Депутат Тернопільської облради залишив ВО “Свобода”, бо втомився виправдовуватись за вчинки однопартійців

Депутат Тернопільської обласної ради від ВО “Свобода” Степан Кондира написав заяву про вихід із фракції.

Чутки про це ширяють серед ЗМІ вже досить тривалий час, проте лише зараз вони підтвердились документально, пише ltDaily. Більше того, сам Кондира не «відрікається» від свої слів та вчинків, навпаки, спілкуючись з нами сміливо заявив, що не хоче більше пов’язувати себе із ВО «Свобода», оскільки:

«ситуація не змінилась і на сьогоднішній період, піврічний політичний хаос  в Тернопільській обласній раді несе за собою економічний колапс області».

Пан Степан під час розмови додав, що ця «партійна “ініціатива” в  лапках йому просто набридла, бюджету нема і взагалі в тернопільській «Свободі» не все так гладко, як здається збоку.» А йому, мовляв «набридло виправдовуватись перед своїми  виборцями за незрозумілі дії партії.»

Як зазначено у заяві, в іншу партію Кондира наразі  не мігрує, а залишається позафракційним згідно регламенту.

Цікаво було б  почути думку головного «свободівця» в облраді Володимира Стаюри з цього приводу. Та, на жаль, до нього ми так і не змогли достукатись: то не піднімав слухавку, або ж «збивав» дзвінки.

Покидати ВО «Свобода» стало, вочевидь, тенденцією. Досить пригадати недавні події в Рівному, де склалась майже ідентична ситуація.

При чому, що це вже далеко не перший випадок  і для  Тернопільщини. Приміром, минулго року  депутат-мажоритарник від “Свободи” в одній з райрад перейшов у фракцію Партії Регіонів.

Що ж, з цього приводу виникає дві думки: перша – це те, що в «Свободі» дійсно щось та й не гаразд, а по-друге – хтось цілеспрямовано «купує» в партії «Свобода» людей, аби зрівняти усіх під одну когорту злодіїв та продажних «тушок». Хоча завжди є місце для варіанту під номером – три…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...