
16:55, 28 червня 2023 р.
"Одеського військкома з елітним майном в Іспанії звільнили", — Гуменюк

Голову ТЦК Євгена Борисова, в якого знайшли елітну нерухомість в Іспанії, звільнили з посади начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Про це повідомила начальниця координаційного прес-центру Сил охорони та оборони півдня Наталя Гуменюк в ефірі "24 каналу".
"Полковник Борисов звільнений з посади начальника обласного територіального центру комплектування Одеської області", - зазначила Наталія Гуменюк.
Вона додала, що наразі обов'язки керівника ТЦК виконує заступник Борисова, поки не призначать нового начальника. Процедура його пошуку уже почалася.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:44, 17 липня
22:41, 28 липня
15:20, 24 липня
15:50, 1 серпня
12:43, 1 серпня
Коментарі