• Головна
  • Міський голова з Тернопільщини отримав нагороду від Головнокомандувача Валерія Залужного (ФОТО)
12:45, 3 липня 2023 р.

Міський голова з Тернопільщини отримав нагороду від Головнокомандувача Валерія Залужного (ФОТО)

Міський голова з Тернопільщини отримав нагороду від Головнокомандувача Валерія Залужного (ФОТО)

Колишній голова Монастириської громади Андрій Старух отримав високу військову нагороду від Валерія Залужного.

Про це розповів на своїй Faceboook-сторінці Олег Тягнибок.

"Міський голова Монастириськ (Тернопільська область), свободівець, сержант Андрій Старух - боєць 47-ї бригади «Магура» відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України - «Золотим хрестом", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Андрій Старух змінив крісло голови Монастириської громади на окоп. Чоловік підписав контракт зі ЗСУ.

Про рішення піти добровольцем на фронт оголосив 20 березня під час сесії міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#монастириська #громада #голова #нагорода #валерій #залужний #золотий #хрест
Останні новини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення