• Головна
  • Потерті чи з плямами: у НАБУ пояснили, чи повинні обмінники та банки приймати пошкоджені долари
11:15, 4 липня 2023 р.

Потерті чи з плямами: у НАБУ пояснили, чи повинні обмінники та банки приймати пошкоджені долари

Потерті чи з плямами: у НАБУ пояснили, чи повинні обмінники та банки приймати пошкоджені долари

У мережі ТікТо все частіше публікують відео на якому працівники банків відмовляються приймати валюту з ознаками пошкодження. У Нацбанку України ж наголосили, усі банкноти іноземної валюти, незалежно від номіналу та року випуску, повинні обмінюватися на гривню, якщо вони справжні та не значно зношені чи пошкоджені. Це, зокрема, стосується "потертих" та м'ятих купюр.

Про це повідомила пресслужба НБУ у мережі Facebook/

Банкам та небанківським обмінним пунктам заборонено:

  • відмовляти клієнтам в обміні валюти, якщо лічильник чи детектор на касі підтвердив справжність банкнот;
  • установлювати додаткову комісію чи обмеження на обмін справжньої валюти залежно від її номіналу, дизайну чи року випуску.

    "Лише значно зношені або пошкоджені приймаються на інкасо: коли банкнота вилучається з обігу та пересилається за кордон для обміну на нову", - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#банкноти #банки #пошкоджені #приймати #обмінники #набу #відповідь #пояснення #пом'яті
ТОП новини
"Посилена мобілізація вийде на новий етап прямо з 1 лютого, на вулицях ТЦК почне ловити 4 групи чоловіків": повістки і ЗСУ
"Вся техніка вдома згорить за мить, один побутовий прилад робить відключення світла": іде хвиля перепадів електроенергії
"Газовий котел стане металобрухтом за секунду, відомо про нову загрозу через відключення": в цих оселях техніка не виживе
Оновлений графік відключень електрики: перевірте, до якої черги належить ваша адреса
Оголошення