• Головна
  • У Тернополі з міського бюджету додатково виділять кошти на поховання Героїв, які загинули на війні
10:45, 16 серпня 2023 р.

У Тернополі з міського бюджету додатково виділять кошти на поховання Героїв, які загинули на війні

У Тернополі з міського бюджету додатково виділять кошти на поховання Героїв, які загинули на війні

На черговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про виділення додаткових коштів з міського бюджету на поховання полеглих захисників та захисниць України у російсько-українській війні.

Про це повідомляють на сайті ТМР.

Виділені кошти також буде спрямовано на державну та протокольну атрибутику (встановлення пам’ятного знаку та флагштоків з Державним прапором України). Загальна сума коштів, яку виділено з бюджету міста, складає 302 922 грн.

Від початку війни міська рада виділяє кошти на поховання Героїв, які загинули, обороняючи Україну. Вічна пам’ять полеглим захисникам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #тернопіль #бюджет #поховання #загиблих #воїни #кошти
Останні новини
ТОП новини
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"Тариф на світло зміниться з 1 вересня, українцям назвали оновлені ціни на електрику": скільки коштуватиме 1 кіловат
"Зливи, грози та похолодання накриють Україну на цілий місяць": вітер, дощ і низька температура ввірвуться в ці області
"З 1 вересня ця категорія чоловіків повністю втратить бронювання, ТЦК готує заходи для вилову": їх жде мобілізація і війна
Оголошення