• Головна
  • У Тернополі на вулиці Танцорова орудує зграя агресивних собак
20:00, 16 серпня 2013 р.

У Тернополі на вулиці Танцорова орудує зграя агресивних собак

“У районі вул. Танцорова, на перетині з вул. Живова, біля муз. училища,  профспілок, частково у парку “Топільче” – тут постійно бігає зграя бродячих агресивно налаштованих собак”, – повідомляють  тернополяни.

“Двічі був свідком коли зграя обступала перехожого і всі собаки гавкали. Крім того бігають і гавкають між собою. У зграї є великі собаки, просто здоровезні. Чесно, страшнувато тут ходити. Це не нормальна ситуація, треба щось з цим зробити. Підкажіть телефон департаменту що займеться цим питанням? Можливо треба прийти і заяву написати чи ще щось. Що робити?” – пишуть тернополяни.

“Роботи з регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Тернополі проводяться у відповідності до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»,  який спрямований на захист від страждань і загибелі тварин унаслідок жорстокого поводження з ними. На вимогу даного законодавчого акту у  місті  створено бригаду (КП «ТМ ШЕД» вул. Тролейбусна,7А, тел. 42-90-41, 43-58-91), яка  виконує роботи з відлову безпритульних тварин, тимчасовим утриманням та подальшим поверненням їх на попереднє місце дислокації. Доручено спеціалізованому підрозділу обстежити зазначену у зверненні ділянку та при виявлені тварин виконати відповідні роботи”, – йдеться у відповіді Тернопільської міської ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Сотні тисяч чоловіків будуть покарані, таких різких заходів від ТЦК ухилянти не чекали": 4 можливі наслідки і мобілізація
"В Україну йде несамовита негода, навіжена злива повертається в області": ніхто не чекав на такий град, дощ і грозу
"Шалена інфекція поширюється в областях України, хвороба викликає ураження горла і шкіри": діти та дорослі в небезпеці
"Зняли більше 120 тисяч гривень": у Тернополі виконавча служба зняла гроші, які надійшли матері за загиблого на фронті сина
Оголошення
live comments feed...