• Головна
  • Ще одна гімназія у Тернополі стане ліцеєм
09:12, 18 вересня

Ще одна гімназія у Тернополі стане ліцеєм

Ще одна гімназія у Тернополі стане ліцеєм

У Тернополі ще одна гімназія реорганізується у ліцей. Так, з метою зміни типу, найменування та установчих документів, врахуючи висновок постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, на сесії міської ради прийнято рішення про зміну типу та найменування Тернопільської класичної гімназії на Тернопільський класичний ліцей.

Про це повідомляє ТМР.

"Рішення було прийнято також і на виконання Закону України «Про освіту». Згідно з ним, освітній заклад по типу гімназія буде навчати лише до 9 класу. Тож для того, щоб учні гімназії могли здобуту повну середню освіту у 10, 11, 12 класах заклад перейменовано у ліцей.

Ліцей є закладом загальної середньої освіти, що здійснює освітню діяльність за академічним спрямуванням та забезпечує здобуття початкової, базової та профільної середньої освіти. Організація освітнього процесу у групах здійснюється відповідно до освітньої програми Ліцею.

Також відповідно до рішення, будуть внесені зміни до Статуту навчального закладу та затверджено його в новій редакції", -повідомляють у міській раді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#класична #гімназія #реорганізація #ліцей #найменування #освіта #реформа #тернопіль
Оголошення
live comments feed...