• Головна
  • Священник з Тернопільщини отримав Міжнародну премію святого Івана Павла II
09:15, 25 вересня

Священник з Тернопільщини отримав Міжнародну премію святого Івана Павла II

Священник з Тернопільщини отримав Міжнародну премію святого Івана Павла II

Внаслідок поглибленої оцінки людських і професійних якостей Академічний сенат присвоїв ректорові прокатедри Святої Софії о. Марку Ярославу Семегену Міжнародну нагороду за прагнення до втілення в життя благородних ідеалів та життєвих цінностей. Священнослужитель родом з м. Бережани та розпочинав свій душпастирський шлях, як священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Про це повідомляють на сайті УГКЦ.

Премія, заснована 2005 року, виокремлює особливі людські здобутки, покликаючись на діяльність та заповіти святого Івана Павла II.

Її головна мета — відзначення особистостей зі світу Церкви, інституцій, політики, культури, професій та мистецтва, які в особливий спосіб відстоюють захист і просування святості життя в гармонії із християнськими принципами Католицької Церкви.

Священник з Тернопільщини отримав Міжнародну премію святого Івана Павла II, фото-1

Як відомо, з початком війни в Україні спільнота патріаршого прокатедрального собору Святої Софії одразу організувала потужний фронт підтримки українців як в Римі, так і в Україні. Парафіяльна спільнота на чолі з душпастирями та спільно з волонтерами невтомно працює, збираючи та надсилаючи сотні тонн допомоги в різні міста України, що найбільше страждають від жорстокої війни, а також всіляко підтримують вимушено переміщених осіб у Римі, надаючи матеріальну, юридичну, психологічну та духовну допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#священник #премія #іван павло #війна #парафія #рим
Останні новини
Оголошення
live comments feed...