![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:30, 9 жовтня 2023 р.
У сусідній з Тернопільщиною області засудили адміністратора чату, де "зливали" місця роздавання повісток
![У сусідній з Тернопільщиною області засудили адміністратора чату, д... У сусідній з Тернопільщиною області засудили адміністратора чату, де "зливали" місця роздавання повісток](/dist-assets/images/cap.jpg)
У сусідній Волинській області районний суд міста Камінь-Каширський призначив рік іспитового терміну чоловіку, який адміністрував чат у Viber про місця роздавання повісток.
Про це йдеться у вироку райсуду.
За даними слідства, Viber-чат обвинувачений створив ще у квітні 2021 року. А після початку повномасштабного вторгнення Росії чоловік почав публікувати там інформацію про місця перебування представників військкомату, які вручали повістки військовозобов’язаним громадянам.
Згодом чоловіка викрили, йому вручили підозру за ч.1 ст. 114-1 ККУ (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань). Обвинувачений визнав провину і підписав угоду з прокурором.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
4
live comments feed...