• Головна
  • Близько 700 млн грн податку на прибуток сплатили підприємства Тернопільщини
20:30, 11 жовтня 2023 р.

Близько 700 млн грн податку на прибуток сплатили підприємства Тернопільщини

Близько 700 млн грн податку на прибуток сплатили підприємства Тернопільщини

За 9 місяців цього року платники податків – юридичні особи Тернопільщини сплатили до зведеного бюджету України 694,9 млн грн податку на прибуток підприємств.

Як інформують "Тернополяни", ця сума перевищує минулорічні показники за аналогічний період на 283,9 млн грн, тобто на 69 відсотків.

При цьому до державного бюджету підприємства перерахували 624,6 млн грн податку на прибуток, а до бюджетів територіальних громад – 70,3 млн гривень.

"Упродовж січня-вересня цього року до загального фонду зведеного бюджету платники також спрямували 10 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій. Нагадаємо, що порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств визначено статтею 137 Податкового кодексу України. Платіж нараховується платником самостійно. Базова ставка податку на прибуток підприємств становить 18 відсотків", - відзначили у податковій службі Тернопільщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Податки #Тернопільщина
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...