• Головна
  • Суд оштрафував і викладача-хабарника, і старосту, що збирав гроші
12:51, 30 серпня 2013 р.

Суд оштрафував і викладача-хабарника, і старосту, що збирав гроші

Суд засудив викладача за одержання неправомірної вигоди, а студента – за її надання.

Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно викладача одного з тернопільських вищих навчальних закладівза фактом одержання неправомірної вигоди та студента цього ж навчального закладу за фактом надання неправомірної вигоди викладачу

Викладач, будучи членом Державної екзаменаційної комісії ТНЕУ, вимагав через старосту навчальної групи у кожного із студентів заочної форми навчання неправомірну вигоду за вплив на прийняття членами державної екзаменаційної комісії позитивного рішення щодо складання ними державного іспиту та захисті магістерських робіт.

Зокрема, за успішне складання державного іспиту кожен із восьми студентів навчальної групи «заплатив» викладачу через старосту групи по 200 гривень. 

Успішний захист магістерських робіт «коштував» дорожче. Викладач, як керівник робіт у трьох студентів вказаної навчальної групи, вимагав у кожного з них по 4 000 гривень. Проте цими коштами освітянин так і не скористався. Його кримінальну діяльність припинили правоохоронці.

За результатами досудового розслідування кримінального провадження, прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт з угодами про визнання винуватості як стосовно викладача за одержання неправомірної вигоди, так й стосовно старости групи – за надання неправомірної вигоди викладачу.     

Тернопільський міськрайонний суд, прийнявши до уваги позитивні характеристики обвинувачених, засудив викладача до сплати штрафу у сумі – 20 тисяч 400 гривень, а старосту групи – до 5 тисяч 100 гривень.

На даний час вирок Тернопільського міськрайонного суду набрав законної сили.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
"Жахливий снігопад завалить ці області України вже через кілька днів, холод прийде в цей регіон": синоптики про сніг
Оголошення
live comments feed...