• Головна
  • Він був справжнім офіцером: у бою з ворогом загинув Сабіров Марат (ФОТО)
21:33, 7 лютого 2024 р.

Він був справжнім офіцером: у бою з ворогом загинув Сабіров Марат (ФОТО)

Він був справжнім офіцером: у бою з ворогом загинув Сабіров Марат (ФОТО)

В боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави 6 грудня 2024 року загинув Сабіров Марат Ільшатович.

Сумну звістку повідомили побратими військового.

"Марат був одним з найкращих та найближчим мені другом!і Вн був найдобрішою та найчеснішою людиною яку я знав! Він завжди підтримував всіх в скрутні часи! Дякую тобі за все брат! Ми тебе ніколи не забудемо ти назавжди залишишся в наших серцях! Юути воїном жити вічно, честь та слава",- йдеться у повідомленні.

Родом хлопець Енергодара, ніс службу у Тернополі. Коли почалась повномасштабна війна він просто не міг сидіти на місці і став на захист Батьківщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сабіров #спецпризначенець #загинув #воїн #Енергодар #тернопіль

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олена
25 липня, 11:50
Переправте помилку. Загинув воїн 6 лютого
ТОП новини
"Картопля ніколи не прилипне до сковорідки, допоможе одна хитрість": унікальний лайфхак, який змінює життя кулінарів
"Несамовитий снігопад замете цю частину України за тиждень, шалене похолодання вріже різким холодом": де хлине дощ?
"Нові правила мобілізації посилять жорсткі заходи, ТЦК забере бронювання і призве людей без грошей": мобілізація, повістки
ТЦК почне масово хапати чоловіків цієї категорії прямо з 1 жовтня, названо перелік ознак мобілізованих: мобілізація, повістки
Оголошення