• Головна
  • Жінка залишилася в коридорі, щоб покурити: деталі трагічної загибелі молодої тернополянки
11:36, 14 лютого 2024 р.

Жінка залишилася в коридорі, щоб покурити: деталі трагічної загибелі молодої тернополянки

Жінка залишилася в коридорі, щоб покурити: деталі трагічної загибелі молодої тернополянки

Вчора, 13 лютого,  у Тернополі на вулиці Сахарова молода жінка випала з вікна 10-го поверху. У поліції розповіли деталі вчорашнього нещасного випадку на вулиці Сахарова у Тернополі.

Правоохоронці розповіли, що сім'я - чоловік, жінка, та двоє малолітніх дітей повернулися додому.

За словами чоловіка, його 35-річна жінка залишилася на сходовій клітці, бо сказала, що хоче покурити.

Чоловік з дітьми зайшли до квартири.

Оскільки дружини довго не було, чоловік повернувся за нею на загальний коридор і побачив відчинене вікно, подивився вниз і побачив тіло жінки та натовп людей.

Поліцію викликали свідки події.

На жаль, 35-річна жінка впала на припарковане знизу авто і померла ще до приїзду швидкої медичної допомоги.

Сусіди розповіли, що сім'я цілком благополучна.

Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до статті 115 ККУ з поміткою "нещасний випадок". Триває розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жінка #випала #вікно #чоловік #загальний коридор #сходова клітка #деталі #трагедія
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...