• Головна
  • "Ми повернемо мільйони біженців додому": президент Зеленський назвав важливу умову
11:31, 17 лютого 2024 р.

"Ми повернемо мільйони біженців додому": президент Зеленський назвав важливу умову

"Ми повернемо мільйони біженців додому": президент Зеленський назвав важливу умову

Президент України Володимир Зеленський заявив, що мільйони біженці повернуться до України, якщо у нас буде достатньо систем протиповітряної оборони. Адже західні системи ППО можуть збивати усі російські ракети.

Про це президент сказав на Мюнхенській конференції з питань безпеки сьогодні, 17 лютого.

"Дехто заявляв, що немає ефективної оборони від російських ракет. Але ми точно знаємо, що Patriot та інші західні системи ППО можуть збивати будь-які російські ракети. І якщо буде достатньо систем ППО в Україні, ми зможемо повернути додому мільйони українців, мільйони наших людей, наших біженців", - сказав Зеленський.

Президент також подякував за ставлення у Європі до біженців з України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#біженці #зеленський #війна #ппо #європа #небо #україна
ТОП новини
"Названо ціну 1 кВт*год для населення, всім українцям доведеться платити": яким стане тариф на електроенергію з 1 квітня?
"З 1 квітня ціна на газ в Україні стане такою, всім українцям доведеться платити": яким стане тариф на 1 кубометр?
"ТЦК покарають 5 категорій чоловіків, відомо про підготовку радикальних заходів": кого скоро накриють мобілізація і штрафи
Воду з крана тимчасово не рекомендують пити: що відбувається у Теребовлі
Оголошення