• Головна
  • Водій збив 10-річну дівчинку на пішохідному переході у Тернополі
11:45, 19 лютого 2024 р.

Водій збив 10-річну дівчинку на пішохідному переході у Тернополі

Водій збив 10-річну дівчинку на пішохідному переході у Тернополі

Про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими на лінію "102" повідомив місцевий мешканець.

Аварія трапилася 19 лютого близько 8:00 на проспекті Степана Бандери у Тернополі. На місце автопригоди виїжджала слідчо-оперативна група.

У ході перевірки стало відомо, що водій автомобіля Peugeot, рухаючись у напрямку вулиці Коновальця, збив перехожу.

Неповнолітня знаходилася на нерегульованому пішохідному переході.

У результаті ДТП десятирічна дівчинка отримала тілесні ушкодження. Її доправили до лікарні.

У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Вирішується питання про внесення даного факту до ЄРДР відповідно до статті 286 ККУ.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #швидка
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення