• Головна
  • До 150 тисяч гривень: українцям нагадали про "весняні штрафи"
16:59, 29 лютого

До 150 тисяч гривень: українцям нагадали про "весняні штрафи"

 До 150 тисяч гривень: українцям нагадали про "весняні штрафи"

Із приходом весни, господарі, як правило, починають наводити лад на власних подвір'ях. Проте, сезонне "наведення порядків" на присадибних територіях може призвести до несподіваних фінансових неприємностей, якщо власники забудуть про це.

Відповідно до законодавства, спалювання трави, листя та рослинного сміття підпадає під нагляд та покарання. Українці, котрі вирішили освіжити свої ділянки таким чином, ризикують зіткнутися зі штрафами у розмірі від 3060 до 6120 гривень.

Такі жорсткі заходи були придумані не просто з "примхи", а щоб запобігти забрудненню навколишнього середовища.

Важливо! При спалюванні сухих рослин або сміття виділяється отруйна суміш, яка несе в собі оксиди азоту, чадний газ та інші шкідливі речовини.

Земля, де відбувається спалювання, потребує відновлення протягом 5-6 років. Підпалювання рослинності загрожує здоров'ю та безпеці, адже дим, що вивільняється, може містити шкідливі елементи, здатні викликати рак.Для посадових осіб, винних у спалюванні рослинних решток, передбачено ще значніші штрафи у розмірі від 15 до 21 тисячі гривень.

Однак, якщо пожежа переходить на великі території, максимальні штрафи збільшуються до 90-150 тисяч гривень , а у разі знищення лісових масивів та зелених посадок навколо населених пунктів може настати навіть позбавлення волі.

Крім того, врахуйте, що в умовах військового стану підпали сухостою прирівнюються до диверсій, що додатково посилює відповідальність згідно з останніми поправками в Кримінальному кодексі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#штраф #листя #спалювати #заборона #шкідливі речовини
ТОП новини
"Потужний дощ пре прямо в ці області, навіть синоптики стривожені прогнозом": де буде мороз у -18 градусів, град і снігопад?
"Нові ціни викликали переляк": в Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир
"Тариф на електроенергію зросте": українців приголомшили заявою про те, скільки треба буде платити за кіловат-годину
Військовозобов'язаних чекає ще одна важлива зміна: тепер приховати працівника від мобілізації не вдасться
Оголошення
live comments feed...