• Головна
  • "Все життя працювали чесно": донька Гринкевича, яка спокійно гуляє собі по Києву, обурюється що брат та батько досі в СІЗО (ФОТО)
17:33, 14 березня 2024 р.

"Все життя працювали чесно": донька Гринкевича, яка спокійно гуляє собі по Києву, обурюється що брат та батько досі в СІЗО (ФОТО)

"Все життя працювали чесно": донька Гринкевича, яка спокійно гуляє собі по Києву, обурюється що брат та батько досі в СІЗО (ФОТО)

Сьогодні, 14 березня, у суді розглядали справу про продовження запобіжного заходу для Гринкевичів.

Згідно з рішенням Печерського районного суду Києва Роман Гринкевич, що разом зі своїм батьком, Ігорем Гринкевичем, є головними фігурантами у справі про постачання одягу для ЗСУ, залишиться під вартою ще на місяць. Адвокати Гринкевича заявили, що подаватимуть апеляційну скаргу.

На відповідне рішення, обурливо відреагувала донька Гринкевича старшого - Ольга.

Дічина на своїй інстаграм-сторінці опублікувала промову брата із суду. Та написала допис, про те що її брат та батько жили чесно.

"Все життя працювали чесно": донька Гринкевича, яка спокійно гуляє собі по Києву, обурюється що брат та батько досі в СІЗО (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гриинкевич #донка #обурення #запобідний_захід
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення