• Головна
  • Військовий з Тернопільщини отримав нагороду від Головнокомандувача (ФОТО)
12:59, 19 березня 2024 р.

Військовий з Тернопільщини отримав нагороду від Головнокомандувача (ФОТО)

Військовий з Тернопільщини отримав нагороду від Головнокомандувача (ФОТО)

Золотий хрест - відзнаку Головнокомандувача Збройних сил України отримав уродженець Тернопільшини Олег Скігар.

Про це на своїй Facebook-сторінці розповіла Зоя Карпюк.

"13 квітня 2023 року поповнив добровольчі ряди "Азову" житель села Горинка Кременецька громада Олег Вікторович СКІГАР. Щодня на фронті вдосконалював бойову майстерність, у бою отримав поранення, старання мужнього воїна наближати Перемогу вилилися у Золотий хрест - відзнаку Головнокомандувача Збройних сил України. Олег - приклад сумлінного служіння Вітчизні, безстрашний і відповідальний, на нього можуть покластися у будьякій ситуації побратими. Дуже пишається своїм татом і чекає його вдома з Перемогою донечка Єва - дівчинці у середу виповниться чотири рочки, дружина, уся родина. Вітємо, наш хоробрий земляче! Дякуємо за захист!" - йдеться у дописі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нагорода #військовий #золотий хрест
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення