• Головна
  • У Польщі розпочинається робочий сезон – люди повертаються з інших країн
Новини компаній
10:35, 18 квітня

У Польщі розпочинається робочий сезон – люди повертаються з інших країн

Новини компаній

Польща завжди була привабливим варіантом для заробітчан. Багато хто відразу вибирає саме її, але деякі люди бажали спробувати свої сили в інших країнах Європи. І одна з головних причин цього – рівень зарплати.

У Польщі розпочинається робочий сезон – люди повертаються з інших країн, фото-1

Чому заробітчани їхали до інших країн Європи?

Раніше так і було, що в Польщі заробітна плата нижча, ніж, наприклад, у Німеччині чи Нідерландах. Тепер же її рівень максимально наблизився до того, що пропонують інші країни.

Якщо порівняти Польщу з іншими європейськими державами, то є ще декілька плюсів для заробітчан. По-перше, це мова. Вона набагато легша, ніж німецька, італійська, французька та деякі інші. Навіть за відсутності знання польської на рівні В1-С1 можна легко зрозуміти носія.

По-друге, у Польщі менталітет ближчий до українського, тобто й адаптуватися буде набагато легше. Тут до багатьох речей ставляться так, як і в Україні, тому не буде потреби під щось підлаштовуватися чи вивчати. І по-третє, це збільшення рівня зарплатні. А з липня ставка ще зросте, так як у країні буде піднята мінімальна заробітна плата.

Усі ці переваги – значні мінуси деяких інших країн. Наприклад, голландська мова дуже складна для порозуміння без вивчення, у Німеччині абсолютно інший менталітет тощо. Тому хоча в цих та інших країнах Заходу та Євросоюзу ставки вищі, люди все одно повертаються до Польщі. Наразі розпочинається робочий сезон, викладається велике число вакансій, а кількість роботи загалом зростає.

Разом із зростанням кількості вакансій у Польщі та підвищенням рівня зарплатні, значна кількість заробітчан вирішує надати перевагу роботі саме тут. Додатковою перевагою для багатьох є те, що Польща знаходиться поруч з Україною. Це спрощує процес переїзду та можливість збереження зв'язків із рідними та близькими.

Що ми пропонуємо?

Наша агенція праці Grupa Progres розпочинає набір кандидатів на різні вакансії. Особливо багато людей потрібні на склади одягу. Там не складні умови праці, натомість гарний оклад. Співпраця з нашим агентством із працевлаштування в Польщі – це чудовий вибір для всіх, хто прагне гарного заробітку. Ми пропонуємо своїм шукачам не лише роботу на складах одягу, а також в електронній комерції, пекарнях тощо. Така праця є перспективною та стабільною. Вона дає змогу не лише отримувати гідну зарплату, а й розвиватися професійно, здобувати нові навички та досвід.

Із Grupa Progres вигідно, тому що:

  • є широкий вибір вакансій за різними напрямками;
  • пропонується працевлаштування в різних польських містах – майже у всіх великих або близько до них, наприклад, у Гданську, Познані, Лодзі, Катовіце, Вроцлаві та Жешуві;
  • гарантується стабільність доходу, регулярність і своєчасність виплати зарплатні – ми влаштовуємо шукачів лише до перевірених компаній з гарним рівнем соцзахисту робітників;
  • пропонується гідний дохід – у середньому на рівні 5500-6000 злотих і навіть вище залежно від компанії та вакансії;
  • є можливість професійного зростання – наші шукачі часто з комплектувальників одягу чи схожих вакансій «виростають» до керівників відділів, звісно, за умови вивчення польської мови.

Ми намагаємося пропонувати такі вакансії, де гарантувалася б сприятлива робоча атмосфера. Ми пропонуємо повну підтримку навіть після працевлаштування. Кожен кандидат буде мати рекрутера, до якого можна звернутися з будь-яким питанням.

Співпраця з нашим агентством із працевлаштування в Польщі – це шанс на успішну та стабільну кар'єру в перспективній галузі. З нами вигідно як тим, хто приїхав тільки на заробітки, так і тим, хто бачить своє подальше життя в цій країні. Завітайте до нас, і ми допоможемо вам здійснити ваші кар'єрні амбіції!

Grupa Progres допоможе вам з пошуком безплатних вакансій. Ми ознайомимо вас з потенційними умовами праці та проконсультуємо з питань працевлаштування. Будь ласка, відправте своє резюме на ел. скриньку [email protected] Також ми підготували анкету для людей, які на даний час знаходяться у Польщі. У ній можна залишити свої контактні дані, а також ваше поточне місце проживання у Польщі. Надсилайте резюме або ж заповнюйте анкету: https://www.interankiety.pl/f/WwNVgxgw

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота у Польші #Grupa Progres #Група Прогрес
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...