• Головна
  • "Як же нестерпно боляче": на війні загинув воїн-сирота з Тернопільщини
09:03, 21 травня 2024 р.

"Як же нестерпно боляче": на війні загинув воїн-сирота з Тернопільщини

"Як же нестерпно боляче": на війні загинув воїн-сирота з Тернопільщини

Воїн з Тернопільщини втратив життя на фронті.

Про це інформує Підгаєцька міськрада.

"З глибоким сумом повідомляємо про трагічну звістку, що прийшла в нашу громаду. Під час бойового завдання у Донецькій області, захищаючи Україну та кожного з нас, загинув наш Герой Іван Лучка.

Іван народився 23.01.1990 року у селі Голгоча, виріс сиротою, і така ж доля, на жаль, спіткала його дітей.

Міський голова та всі працівники міської ради висловлюють щирі співчуття його сім’ї, рідним та близьким.

Панахида за Іваном відбудеться 21 травня о 18:00 в місті Івано-Франківськ у Будинку смутку. Похорон відбудеться 22 травня о 12:00, у тому ж місці.

Про будь-які зміни ми повідомимо додатково. Просимо всіх небайдужих фінансово допомогти сімʼї загиблого Героя у цей тяжкий час! Дякуємо!

Посилання на банку для збору коштів: Допомога сім’ї ?Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/7dpVhPrKzr ?Номер картки банки 5375 4112 1849 6011", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Іван Лучка
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...