• Головна
  • Причетність військовослужбовців до смерті потерпілого не встановлено: на Тернопільщині чоловік покінчив життя самогубством, а рідні звинувачують працівників ТЦК
16:45, 21 травня

Причетність військовослужбовців до смерті потерпілого не встановлено: на Тернопільщині чоловік покінчив життя самогубством, а рідні звинувачують працівників ТЦК

Причетність військовослужбовців до смерті потерпілого не встановлено: на Тернопільщині чоловік покінчив життя самогубством, а рідні звинувачують пр...

Ще 13 травня, у Хоросткові Чортківського району, правоохоронці виявили чоловіка, який покінчив із життям самогубством. Рідні та односельці 55-річного чоловіка, розповідають, що причиною такого вчинку могло стати "зустріч" із працівниками ТЦК.

Про це розповідає "20 хвилин".

Односельці розповідають, що саме ТЦК довів чоловіка до самогубства. Міський голова Хоросткова Степан Гладун у розмові із журналісткою "20 хвилин" підтвердив, що й сам чув від родичів таку версію. Вони звертались до мера, щоб допомогли з копанням могили та іншими проблемами з ритуальними питаннями.

"Не знаю, де правда, але саме таку версію озвучують батьки померлого, — каже Степан Гладун. — Так вони людям розказують, сусідам. І мені розказували. Щось сталось – я не знаю. Чи насправді була та зустріч із ТЦК, чи не була…", - зазначив чоловік у розмові з журналістами.

Як розповіли рідні, 55-річного чоловіка, працівники ТЦК впіймали його, ще в лютому на вулиці, повезли на ВЛК, яку він пройшов за 30 хвилин та був визнаний придатним, хоча у нього були серйозні проблеми із тиском, боліли печінка і хребет.

24 лютого чоловік отримав бойову повістку.

Після того його відвезли додому по паспорт і військовий квиток, але він не вийшов. Зі слів дружини, після інциденту чоловік був дуже наляканий, дивно себе поводив, на вулицю більше не виходив, а згодом (13 травня - прим.ред), поки дружини не було вдома, вчинив самогубство.

Журналісти "20 хвилин" звертались за коментарем ТЦК.

Там розповіли, що за рішенням військово-лікарської комісії, був визнаний придатним до служби у Збройних силах України та відпущений до місця проживання, — повідомив  начальник Тернопільського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Денис Савчук. — У цей же день йому було вручено повістку про явку в підрозділ комплектування для додаткового уточнення військово-облікових даних. Однак після того, як чоловік покинув приміщення ТЦК, він більше не з’являвся і не повертався.

"За наявною інформацією, співробітники відповідного територіального підрозділу втратили контакт із вказаною особою, — запевнив у відповіді на запит Денис Савчук. — Заходи фізичного впливу, морально-психологічного тиску та примусу до нього не застосовувалися. Про те, що чоловік помер, дізналися із засобів масової інформації".

"Причетність військовослужбовців до смерті потерпілого не встановлено, — запевнив Денис Савчук. — Офіційно повідомляємо, що усі військовослужбовці ТЦК СП Тернопільської області будуть сприяти проведенню розслідування та встановленню істини у справі в межах своїх повноважень", - зазначили у ТЦК.

Як розповідають журналісти "20 хвилин" речник поліції Тернопільської області Сергій Крета, повідомив, що у Хоросткові справді 13 травня у власному господарстві виявили чоловіка без ознак життя. Поліція внесла до ЄРДР кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою "самогубство".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чоловік #самогубство #життя #покінчив #хоростків #звинувачують #тцк #повноваження #повістка
Оголошення
live comments feed...