• Головна
  • Президент Зеленський відзначив медаллю викладача тернопільського університету (ФОТО, ВІДЕО)
16:12, 23 травня

Президент Зеленський відзначив медаллю викладача тернопільського університету (ФОТО, ВІДЕО)

Президент Зеленський відзначив медаллю викладача тернопільського університету (ФОТО, ВІДЕО)

Під час зустрічі з молодими науковцями і представниками Малої академії наук, приуроченої до Дня науки в Україні, Президент України Володимир Зеленський нагородив викладача кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Романа Загороднього медаллю "За працю і звитягу" – за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Відповідний указ (№338/2024 від 18.05.2024 р.) опубліковано на сайті Президента.

Під час нагородження Володимир Зеленський відзначив, що приємно здивований бачити серед розробок провідних і переважно політехнічних університетів результати роботи команди ТНПУ: "Є представники Тернопільського педагогічного університету, [і це демонструє], як розвиваються технологічно педагогічні університети. І це дуже круто, це означає, що розумна людина в будь-якому напрямку готова дійсно допомагати Україні. Війна – велика трагедія, яка розлучає, але війна також об’єднала науковців різних ЗВО заради підтримки наших військових. Мене це дуже приємно здивувало".

"Відзнака Романа Івановича – це результат багаторічної плідної науково-технічної діяльності дослідницької команди під керівництвом проф. Валерія Федорейка, до якої входять і досвідчені науковці, і молоді вчені. Щиро вітаємо Романа Загороднього із високою відзнакою та зичимо нових професійних досягнень, масштабування розробок та натхнення для нових науково-технічних ідей", - зазначають у виші.

Президент Зеленський відзначив медаллю викладача тернопільського університету (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#викладач #нагорода #тернопіль #президент #виш
Оголошення
live comments feed...