• Головна
  • Далекобійники залишають вантажівки за кордоном і тікають від мобілізації: як їх хочуть покарати
11:42, 28 травня 2024 р.

Далекобійники залишають вантажівки за кордоном і тікають від мобілізації: як їх хочуть покарати

Далекобійники залишають вантажівки за кордоном і тікають від мобілізації: як їх хочуть покарати

Українських водіїв вантажівок з міжнародних рейсів, які покидають фури і не повертаються додому через страх бути мобілізованим, хочуть прирівняти до викрадачів.

Про це заявив віцепрезидент Асоціація міжнародних автоперевізників (АсМАП) Віктор Балін.

Зауважимо, що почастішали випадки, коли водії міжнародних рейсів, отримавши тимчасове законне право виїхати за кордон за системою “Шлях”, відмовляються повертатися назад, залишаючи вантажівку компанії напризволяще. Таким чином вони уникають мобілізації.

Водночас, для компанії такі дії водіїв-ухилянтів приносять додаткові труднощі, адже потрібно знайти нового водія, щоб повернути фуру. Крім того, перевізника, водія якого не повертаються до України, блокують у системі "Шлях", і на маршрути за кордон просто нема кого відправляти.

"Я думаю, що найближчим часом ми розробимо разом із юристами і будемо доводити до водіїв, що вони матимуть не лише проблеми з поліцією, а саме розглядатися ситуація як викрадення автомобіля", – каже Віктор Балін.

За його словами, інформацію про таких водіїв-втіачів будуть передавати до Інтерполу, щоб вони потім не змогли знайти роботу за кордоном.

Балін попередив, що через проблеми міжнародних перевізників зменшується кількість перевезень. Це можуть відчути експортери та імпортери, що вдарить по валютному балансу нашої країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#далекобійники #закордон #автомобілі #залишають #втікають #шлях
Останні новини
ТОП новини
"Робота для літніх людей, 18 000 грн зарплати на місяць": названо ТОП-5 гарячих вакансій, роботодавці готові платити
Автомобілі доведеться викопувати з-під снігу через люті хуртовини: синоптики попереджають про різку зміну погоди
Черговий скандал: актор "Студії Квартал 95", який числиться воєнним, активно гастролює, але отримав орден за "мужність і звитяги"
"Дощ, нескінченний сніг і справжній потоп чекають на області": в Україні вируватиме негода, небезпека для машин і людей
Оголошення
live comments feed...