• Головна
  • "Загрожує до 8 років ув'язнення": у Тернополі поліцейські затримали чоловіка, який займався збутом психотропів (ФОТО)
09:01, 8 червня 2024 р.

"Загрожує до 8 років ув'язнення": у Тернополі поліцейські затримали чоловіка, який займався збутом психотропів (ФОТО)

"Загрожує до 8 років ув'язнення": у Тернополі поліцейські затримали чоловіка, який займався збутом психотропів (ФОТО)

Про підозрілого чоловіка, який неподалік гаражного кооперативу щось ховав та фотографував, до поліції повідомив місцевий житель.

Як інформує пресслужба поліції, правоохоронці встановили, що фігурант співпрацює з інтернет-магазином: забирає майстер-клади, розфасовує їх, формує закладки та розносить за вказаними адресами. Згодом працівники поліції розшукали вказаного тернополянина.

Поліцейські вилучили у зловмисника закладки з психотропами. Порушника затримано відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання про оголошення йому підозри ч. 1 ст. 307 (незаконний збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років. Вилучене слідчі направили на експертизу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Психотропні_речовини #поліція
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Землю доведеться переоформити": українцям дадуть лише короткий термін після ухвалення нового закону
До кінця року треба пройти перевірку, інакше виплати припинять: що чекає українських пенсіонерів
Оголошення