• Головна
  • Робота у ЗСУ: які вакансії найпопулярніші та скільки платять
13:30, 11 червня

Робота у ЗСУ: які вакансії найпопулярніші та скільки платять

Робота у ЗСУ: які вакансії найпопулярніші та скільки платять

Українці можуть самостійно обрати спеціальність у Силах оборони відповідно до навичок та вподобань. Пропозиції від різних військових підрозділів активно розміщують на рекрутингових платформах, і далеко не всі вакансії передбачають службу "на нулі".

Про це розповідає "РБК-Україна".

Які військові вакансії найбільш затребувані

Завдяки військовому рекрутингу українці можуть долучитися до армії та обрати спеціальність за власним бажанням.

Міноборони відкриває рекрутингові центри та співпрацює з кількома кадровими платформами, де окрім цивільних вакансій публікують також пропозиції від військових підрозділів.

Наразі Сили оборони потребують різних спеціалістів, але найбільше пропозицій роботи є в категоріях "охорона і безпека", "транспорт", "медицина, фармацевтика".

При чому в останній категорії за минулий місяць спостерігався активний приріст вакансій (+23%). Такі дані наводить портал пошуку роботи Work.ua. Всього на порталі розміщено майже 5 тисяч вакансій (протягом травня їх кількість збільшилася на 15%).

Вперше на порталі кількість відгуків на вакансії від Сил оборони зросла – у травні шукачі надіслали 16 764 відгуків (на 10% більше, ніж у квітні). Попри це, показник конкуренції впав, адже кількість відгуків не встигає за числом вакансій.

Більше відгукуються чоловіки – 65%, відповідно 35% – жінки. Активність у відгуках демонструють чоловіки 25-55 років. У травні ця категорія шукачів надіслала на 19% більше відгуків, як порівняти з квітнем.

ТОП-10 вакансій для військовослужбовців: від гранатометника до кочегара

Гранатометник

Одна із затребуваних вакансій у категорії "охорона і безпека". 13-та бригада оперативного призначення НГУ "Хартія" пропонує службу гранатометникам за контрактом або офіційну мобілізацію, також можливе переведення чинних військовослужбовців тільки в межах НГУ за згодою безпосереднього командира.

Машиніст екскаватора

Військова частина А0451 у Дубно на Рівненщині пропонує вакансію машиніста екскаватора для служби за контрактом, або можливе переведення чинних військовослужбовців за згодою безпосереднього командира. Для цивільних кандидатів обов’язкове проходження 35-денної базової загальновійськової підготовки.

Інструктор із тактичної медицини

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша шукає кваліфікованого інструктора з такмеду. В обов'язки входитиме проведення навчань військовослужбовців з тактичної медицини.

Серед вимог вказують знання та вміння надавати ефективну першу медичну допомогу; наявність сертифіката про проходження навчання з тактичної медицини або наявність медичної освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мінобори #вакансія #гроші #заробітня плата #вакансії
Останні новини
ТОП новини
"Сотні тисяч чоловіків будуть покарані, таких різких заходів від ТЦК ухилянти не чекали": 4 можливі наслідки і мобілізація
"В Україну йде несамовита негода, навіжена злива повертається в області": ніхто не чекав на такий град, дощ і грозу
"Шалена інфекція поширюється в областях України, хвороба викликає ураження горла і шкіри": діти та дорослі в небезпеці
"Зняли більше 120 тисяч гривень": у Тернополі виконавча служба зняла гроші, які надійшли матері за загиблого на фронті сина
Оголошення
live comments feed...