• Головна
  • "Понад 50 000 грн зарплати на місяць": робота для українців з'явилася у великій кількості, оприлюднено перелік (ВІДЕО)
12:45, 13 червня

"Понад 50 000 грн зарплати на місяць": робота для українців з'явилася у великій кількості, оприлюднено перелік (ВІДЕО)

"Понад 50 000 грн зарплати на місяць": робота для українців з'явилася у великій кількості, оприлюднено перелік (ВІДЕО)

У Волинській області з'явилися нові вакансії, що надають чудову можливість для жителів регіону знайти роботу. Згідно з останніми даними, роботодавці пропонують широкий спектр вакансій у різних галузях.

Як інформує "КонкурентTV", робота у Луцьку У Луцьку шукають водія автотранспортних засобів. Потрібно здійснювати вантажні перевезення по Європі, транспортування вантажу та його доставка в установлені терміни, забезпечення збереження вантажу при транспортуванні, відповідальність за чистоту та справність транспортного засобу.

Необхідна наявність водійського посвідчення категорії СЕ. Зарплата 50 000 грн.

Також у Луцьку шукають муляра.В обов’язки входить кладка цегли на будівництві житлових будинків. Необхідні уміння виконувати роботи під час мурування та ремонту конструкцій будов будинків. Зарплата 30 000 грн.

У Луцьку шукають швачку. До завдань входить пошиття дитячого текстилю, дитячий декор. Зарплата 14 000 грн.

У Підгайцях кличуть на роботу оператора верстатів з програмним керуванням. Потрібно здійснювати підготовку верстата до роботи;

Слідкувати за технічним станом верстату;

Програмувати верстат та виконувати деталі відповідно до технічної документації;

Перевіряти якість оброблення деталей контрольно-вимірювальним інструментом. Зарплата 15 000 гривень.

У Луцьку шукають машиніста висікально-пакувального апарату. Потрібна людина, яка забезпечує своєчасний та якісний випуск гофрованих коробок, керує роботою висікально- пакувального станка, відповідає за його справність. Зарплата 18 000 грн.

У Колках потрібен сімейний лікар. Людина повинна укладати декларації з пацієнтами, забезпечувати надання якісної первинної медичної допомоги, проводити діагностику та лікування найбільш поширених хвороб. Зарплата 20 000 грн.

У Рожищенському районі потрібен санітар (ветеринарна медицина).Виконує обов'язки санітара ветеринарної медицини. Допомагає та виконує доручення ветеринарного лікаря. Зарплата 15 000 грн.

Робота в Нововолинську

У Нововолинську потрібен кухар. В обов’язки входить виготовлення страв холодного та гарячого цеху;

контроль процесу приготування;

заповнення вітрини відділу готової продукції;

робота по технологічним картам. Зарплата 13 750 грн.

У Нововолинську кличуть на роботу пекаря. В обов’язки входить формування та випікання хлібобулочних виробів, процес випікання (робота біля печі), вивіз готових виробів в торговий зал,знання технології виготовлення хлібобулочних виробів, вміти працювати з технологічними картками, без медичних протипоказань. Зарплата 13 750 грн.

У Іваничах шукають кондитера. Потрібно виготовляти кондитерські вироби, зокрема цукерки та зефір. Зарплата 10 000 грн. Робота у Шацьку

У Шацьку кличуть на роботу бармена. Обов’язки - оперативне обслуговування відвідувачів та проведення розрахунку з ними, знання асортименту слабоалкогольних та алкогольних напоїв, знання рецептури і способу приготування коктейлів. Зарплата 10 000 грн.

Робота у Володимирі У Володимирі потрібен продавець продовольчих товарів. Потрібно здійснювати продаж слабоалкогольних напоїв. Зарплата 12 000 грн.

Робота у Ковелі У Ковелі потрібен майстер з ремонту. Потрібно здійснювати керівництво, контролювати виконання завдань дільниці, організовувати підготовку виробництва. Зарплата 13 000 грн.

У Голобах є робота для бухгалтера. В обов’язки входить ведення бухгалтерського обліку та виконання розпоряджень головного бухгалтера. Зарплата 16 000 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #вакансії #звільнення
ТОП новини
"Тотальна негода накриє кілька областей України, шалена злива затопить вулиці деяких міст": де очікується гроза і дощ
"Ніхто в Україні не чекав на таку погоду, несамовита злива заллє конкретні області": суне негода, шалена гроза і дощ
"Ніхто з ухилянтів не чекав таких жорстких покарань, названо новий спосіб карати чоловіків з 16 липня": мобілізація і ТЦК
"На тлі спеки в області України пре шалена негода, несамовита злива рине у певній місцевості": де чекати на дощ і грозу
Оголошення
live comments feed...