• Головна
  • Жахлива ДТП на Тернопільщині: неповнолітній на мотоциклі в’їхав в мікроавтобус
10:28, 12 серпня 2024 р.

Жахлива ДТП на Тернопільщині: неповнолітній на мотоциклі в’їхав в мікроавтобус

Жахлива ДТП на Тернопільщині: неповнолітній на мотоциклі в’їхав в мікроавтобус

Дорожньо-транспортна пригода сталась 11 серпня в с. Кушлин Кременецької територіальної громади.

Близько 22.00 годин неповнолітній місцевий житель не справився з керуванням мотоцикла «Musstang 250» та допустив зіткнення з припаркованим «Volkswagen T4».

Внаслідок сильного удару 14-річний «гонщик» з діагнозом «Політравма» був госпіталізований в Кременецьку опорну лікарню, пише Погляд.

Враховуючи важкість отриманих травм хлопця, в подальшому, було транспортовано в Тернопільську обласну дитячу лікарню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #швидка
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення