• Головна
  • Вища рада правосуддя звільнила з посади тернопільську суддю Марію Стадник
12:04, 12 вересня 2024 р.

Вища рада правосуддя звільнила з посади тернопільську суддю Марію Стадник

Вища рада правосуддя звільнила з посади тернопільську суддю Марію Стадник

Сьогодні, 12 вересня, Вища рада правосуддя звільнила з посади судді Стадник Марію Семенівну у зв'язку з поданням заяви про відставку.

Про це повідомили у Тернопільському господарському суді.

"Колектив Господарського суду Тернопільської області щиро дякує судді Стадник Марії Семенівни за багаторічну та сумлінну працю. 12 вересня 2024 року Вища рада правосуддя звільнила з посади судді Стадник Марію Семенівну у зв'язку з поданням заяви про відставку. Свій професійний шлях судді Марія Стадник розпочала у 1988 році з посади арбітра державного арбітражу Кіровоградської області. У 1995 році була переведена на посаду судді Арбітражного суду Тернопільської області. На посаді судді Марія Семенівна перебувала 36 років. За період роботи на посаді судді Марія Семенівна отримала численні грамоти і подяки, зокрема, була нагороджена ювілейною медаллю, ювілейною платівкою, Знаком почесний працівник господарського суду України, Відзнакою почесний працівник господарського суду України", - відзначили у суді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стадник #звільнили #вища #рада #правосуддя
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення