
09:36, 19 вересня 2024 р.
Юний тернополянин став чемпіоном України з греко-римської боротьби

З 14 по 16 вересня 2024 року у м. Вінниця тривав всеукраїнський турнір з дзюдо, боротьби греко-римської та боротьби самбо, який був присвячений воїнам спецпідрозділу ГУР МО «ШАМАНБАТ». У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усієї України, а також учасники з Молдови.
Троє вихованців «КДЮСШ з греко-римської боротьби» під керівництвом заслуженого тренера України Андрія Телебана та майстра спорту України Володимира Лучанка гідно представили своє місто. Особливих успіхів досяг Матвій Кротюк, який виступав у ваговій категорії до 40 кг. Юний спортсмен здобув перемоги у всіх чотирьох сутичках та став чемпіоном серед юнаків 2010-2011 років народження.
Вітаємо Матвія Кротюка та його тренерів із блискучим результатом і бажаємо нових спортивних досягнень.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:12, 22 червня
14:47, 17 червня
39
20:41, 16 червня
13:52, 17 червня
23