• Головна
  • У Тернополі продавець відповідатиме за продаж алкоголю неповнолітньому
10:15, 10 жовтня 2024 р.

У Тернополі продавець відповідатиме за продаж алкоголю неповнолітньому

У Тернополі продавець відповідатиме за продаж алкоголю неповнолітньому

У Тернополі інспектори муніципальної інспекції Тернопільської міської ради спільно з поліцейським офіцером громади районного управління поліції виявили факт продажу алкоголю неповнолітньому в одному з магазинів міста.

Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Під час перевірки встановили, що неповнолітній, якому виповнилося 17 років, придбав алкогольний напій. У діях продавця вбачаються ознаки порушення правил торгівлі, за яке передбачена адміністративна відповідальність за ч. 2 ст. 156 КУпАП.

"Складено протокол про адміністративне правопорушення, який буде направлено на розгляд компетентним органам для винесення постанови про притягнення до відповідальності", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#продавець #алкоголь #неповнолітній #тернопіль

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
"Дощі та грози насуваються на цілий регіон України, завтра злива накриє конкретну місцевість": температура приголомшить
Оголошення
live comments feed...