• Головна
  • У Тернополі глава УГКЦ інтронізував нового митрополита (ФОТО)
16:59, 8 грудня 2024 р.

У Тернополі глава УГКЦ інтронізував нового митрополита (ФОТО)

У Тернополі глава УГКЦ інтронізував нового митрополита (ФОТО)

Сьогодні, 8 грудня, в Тернопільському Архикатедральному соборі відбувся чин інтронізації архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Теодора Мартинюка.

Передувало цій події те, що Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк у жовтні написав зречення свого уряду, у зв'язку з досягненням 75-річного віку.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав за згодою Синоду прийняв зречення з уряду Василія Семенюка. І сьогодні приїхав до Тернополя, щоб здійснити чин інтронізації нового архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Теодора Мартинюка.

Глава УГКЦ очолив Архиєрейську Божественну Літургію. В ній також взяли участь апостольський нунцій та інші єпископи з різних міст України та з-за кордону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інтронізація #УГКЦ #Тернопіль #блаженніший

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Дощ та злива вперіщать з навіженою силою прямо завтра, негода почнеться на тлі шаленої спеки": куди пре потужна гроза?
Оголошення
live comments feed...