• Головна
  • Де пірнути на Водохреще 2025 у Тернополі
19:01, 5 січня

Де пірнути на Водохреще 2025 у Тернополі

Де пірнути на Водохреще 2025 у Тернополі

Завтра, 6 січня, тернополяни вдруге святкуватимуть Хрещення Господнє за новоюліанським календарем. Чимало тернополян у цей день пірнають в ополонку.

Локації для пірнання:

  • Тернопільський став (біля Єлисейських полів).
  • Парк "Сопільче" (біля клубу зимового плавання "Нептун").

На місцях чергуватимуть спецслужби, працюватимуть пункти обігріву, а також можна буде освятити воду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пірнання #водохреще #сопільче. тернопіль

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...