• Головна
  • Тернопільські перевізники незаконно обмежують кількість пільговиків?
19:00, 27 вересня 2013 р.

Тернопільські перевізники незаконно обмежують кількість пільговиків?

Автоперевізники не мають права на свій розсуд обмежувати в салонах автобусів кількість місць для перевезення пільгових категорій громадян.

Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник начальника Головного управління захисту прав і свобод громадян Генеральної прокуратури України Артем Єременко.

«Законодавством не обмежено кількість пільговиків, яку має перевозити перевізник», – наголосив він.

За даними Артема Єременка, порушення щодо обмеження кількості пільговиків прокуратура виявила практично в усіх регіонах України, окрім цього – нецільове використання посадовцями місцевих органів влади бюджетних коштів, спрямованих на компенсацію витрат автоперевізникам за перевезення ними громадян 23-х пільгових категорій.

Представники Генпрокуратури повідомив, що на поточний рік на компенсацію витрат за перевезення пільговиків у бюджеті було передбачено 300 млн грн. Було виявлено 38 фактів зловживань з їх використання, зокрема, прокуратура має претензії до використання 5 млн грн.

На Тернопільщину місцева влада нерідко нарікала, що кошти, які б мали отримувати перевізники за безкоштовний проїзд пільговиків, приходять із запізненням. Як наслідок це приводить до вимивання обігових коштів транспортних підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Сотні тисяч чоловіків будуть покарані, таких різких заходів від ТЦК ухилянти не чекали": 4 можливі наслідки і мобілізація
"В Україну йде несамовита негода, навіжена злива повертається в області": ніхто не чекав на такий град, дощ і грозу
"Шалена інфекція поширюється в областях України, хвороба викликає ураження горла і шкіри": діти та дорослі в небезпеці
"Зняли більше 120 тисяч гривень": у Тернополі виконавча служба зняла гроші, які надійшли матері за загиблого на фронті сина
Оголошення
live comments feed...