Тягнибок розлючений падінням рейтингу Свободи у Тернополі і Рівному

Дорвавшись до депутатських крісел ВРУ та примостившись на них, народні обранці від ВО «Свобода» одночасно стали жертвами амнезії. Мається на увазі, що новообрані депутати «свободівці» відразу забули про свої передвиборчі обіцянки народу, і почали жваво вирішувати свої «шкурняки».

А головний «свободівець» Тягнибок, який до речі, повинен більше за всіх відстоювати обіцянки партії, мабуть теж був занятий іншими не депутатськими питаннями. Таким чином Тягнибок з компанією стали жертвами  власної безвідповідальності, амбіційності та пихатості, вважаючи той факт, що ВО «Свобода» отримала депутатські мандати, знаком їх безмежної популярності серед людей та їх щирої та відданої любові.

На сьогоднішній день Тягнибок отримав в руки реальні результати соціологічних опитувань, змушений був визнати беззаперечний факт того, що його політсила не виконуючи своїх передвиборчих обіцянок катастрофічно втратила рейтинги у центральних та східних областях України. 

Більше того, рейтинг «Свободи» різко впав до мінімуму у її вічній вотчині, де вона мала завжди найбільшу підтримку електорату, а саме у Тернопільській та Рівненській областях.
Кажуть, що такі «чудові» показники рейтингу партії не на жарт розлютили Тягнибока, який відразу дав вказівки покарати винних в катастрофі, пише westua.net.

Незрозумілою залишається те, що Тягнибок шукає в партії диверсантів від АП та вважає винними всіх крім себе, адже найголовнішим шкідником та винним у тому що сталося, саме він – лідер партії. Саме Тягнибок купаючись в славі лідера партії та насолоджуючись депутатством забув про основні свої функції, керівництво партією та її депутатами, в результаті чого сам її і потягнув на політичне дно.

Зрозумівши це, Тягнибок усвідомив, що за такий «абзац» його незабаром можуть позбавити крісла лідера, та спустити на нього всіх «собак». Тому О. Тягнибок, щоб хоч якось вийти сухим із цього складного положення вирішив все таки почати виконувати передвиборчі обіцянки, і дав команду хоч якось задобрити людей проведенням різноманітних соціальних програм. Хоча  в ефективність таких дій віриться мало.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі