• Головна
  • На Тернопільщині поменшало призовників
11:30, 3 жовтня 2013 р.

На Тернопільщині поменшало призовників

Поменшало призовників із Тернопільщини, яких заберуть на строкову службу в армії. 1 жовтня в Україні стартував осінній призов-2013. Із нашої області служити у військо піде всього 260 хлопців, а це на 50 менше, ніж минулої весни.

Відібрати 260 юнаків, здорових фізично та морально, а відтак придатних до служби в армії, на Тернопільщині не проблема, кажуть в обласному військовому комісаріаті. Виклику на призовні комісії на Тернопіллі підлягає більше 13 тисяч юнаків, повідомляє тв4. Серед них охочих потрапити в число тих 260, які служитимуть, - вистачає, хоч є і ті, хто ігнорує виклики військкоматів.

Андрій Миськів, заступник військового комісара з виховної роботи Тернопільського обласного військового комісаріату: "Скажем так, якщо під час весняного призову підлягало виклику на призовні комісії приблизно 11,5 тисяч чоловік, значить не з'явилося 5,5 тисяч майже. От, відсоток досить великий, можете порахувати. Надіються хлопці що це, скажем так, останній, одні з останніх призовів, чи можливо так як говорять останній призов".

Розмови, що в Україні після цього осіннього призову відбір на строкову службу скасують, а з 2014 року війська комплектовуватимуть лише за контрактом - це поки лише розмови, засновані на заявах високопосадовців. Офіційного рішення у Тернопільському військкоматі поки не мають.  

Андрій Миськів, заступник військового комісара з виховної роботи Тернопільського обласного військового комісаріату: "До першого грудня кожного року виходить Указ Президента України, який регламентує проведення призову на наступний рік. Якщо буде такий Указ, значить наступного року буде призов, Указу не буде, значить призову не буде. Пока вказівок, офіційних вказівок немає ніяких стосовно того буде призов чи не буде, останній призов чи не останній, пока чекаєм першого грудня. Після першого грудня ми дамо вам чіткішу відповідь що буде далі".

Тим часом Тернопільські призовники проходять контрольні медичні комісії на придатність до служби. Перша відправка до армії з нашої області запланована на 9 жовтня. Цього дня юнаки з Тернопільщини поповнять армійські ряди у Києві, Кривому Розі та Донецьку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...