• Головна
  • На Тернопільщині мати неповнолітнього скаржиться, що вчитель вчинив фізичне насильство над її сином
10:30, 4 жовтня 2013 р.

На Тернопільщині мати неповнолітнього скаржиться, що вчитель вчинив фізичне насильство над її сином

Жителька Білозірки прийшла на прийом до керівника обласної міліції, захищаючи неповнолітнього сина.

Начальник обласної міліції Віктор Сак у приміщенні Ланівецької райдержадміністрації поспілкувався з представниками місцевої влади та органів самоврядування, підприємцями, журналістами, а найголовніше – провів виїзний прийом для людей, які прийшли з важливими питаннями, пов’язаними з роботою місцевих міліціонерів.

Виконання програми «Безпечне місто» турбує міського голову Ланівців Івана Ткачука. Кошти для встановлення відеокамер у найлюдніших місцях райцентру та на автошляхах із бюджету виділені як минулого, так і цього року. Необхідне обладнання найближчим часом буде встановлене і на моніторі чергової частини райвідділу правоохоронці відслідковуватимуть події у реальному часі. Це допомагатиме у забезпеченні охорони громадського порядку у місті. Очільник обласної міліції висловив вдячність за спільну важливу роботу для безпеки людей. Голова міста також розповів, що депутати на сесії міської ради, дбаючи про соціальний розвиток райцентру, виділили земельну ділянку під будівництво житлового будинку для молодих правоохоронців.

Пенсіонерку із райцентру, яка про виїзний прийом почула із оголошення обласного радіо, турбують негаразди у сім’ї – чоловік онуки дебоширить, погрожує та скандалить, виганяючи безпомічну жінку з її квартири. Місцеві дільничні неодноразово приїжджали на такі виклики до помешкання. Керівник обласної міліції пообіцяв, що до порушника будуть вжиті заходи впливу, а матеріали міліціонери передадуть до суду.

Жителька Білозірки прийшла на прийом до керівника обласної міліції, захищаючи неповнолітнього сина, учня Тернопільського профтехучилища. У вересні під час проведення у сільській школі вечірки, хлопець запалив цигарку. Вчителі звернули на це увагу. Матір скаржиться, що один із освітян вчинив фізичне насильство над хлопцем, «виховуючи» його. Ці факти міліціонери також перевірять.

До керівника обласної міліції під час виїзного прийому звернувся ветеран райвідділу, який повів мову про проблеми медичного та пенсійного забезпечення цієї категорії правоохоронців. Колишній працівник райвідділу висловив міркування щодо організації охоронних послуг для жителів району. Адже від такої важливої роботи залежить надійне збереження приватного майна мешканців району, підприємців та організацій.

Підприємець, яка займається тваринництвом, скаржилася на утиски іншого бізнесмена. Безкінечна судова тяганина за майно затягнулася на багато років. Правоохоронці не займатимуть чиюсь сторону, а діятимуть згідно букви закону – пообіцяв керівник обласної міліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...