• Головна
  • На Тернопільщині незаконно вирубали понад сотню дерев на 160 тисяч гривень
09:15, 9 жовтня 2013 р.

На Тернопільщині незаконно вирубали понад сотню дерев на 160 тисяч гривень

Лісові насадження знищено через недбалість працівників державної лісової охорони.

Прокуратурою Чортківського району скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно посадової особи державної лісової охорони лісогосподарського підприємства, через службову недбалість якого незаконно вирубано понад сотню дерев

Державне лісогосподарське підприємство не забезпечило належну охорону ввірених йому лісів від незаконних рубок. Як наслідок, на підконтрольних йому територіях  невідомими особами самовільно здійснено порубку дерев різних порід. Збитки, завдані державі такими діями становлять близько 160 тисяч гривень.

За даним фактом стосовно майстра лісу державного лісогосподарського підприємства розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам), яке розслідувано та скеровано до суду.

Обвинувальний акт скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
Оголошення
live comments feed...