• Головна
  • Тернопільський даішник вибачився за напарника, який назвав водія бидлом
15:05, 7 лютого 2011 р.

Тернопільський даішник вибачився за напарника, який назвав водія бидлом

Розслідування справи з приводу грубого поводження працівників ДАІ з жителем Козівського району Віталієм Міськівим завершилося 29 грудня.

Нагадаємо, 4 грудня близько 18.00 на в’їзді в село Денисів чоловіка зупинили два інспектори. Один із них обзивав водія брутальними словами.

Відділ внутрішньої безпеки Тернопільської області підтвердив факти й направив звернення в ДАІ про притягнення інспекторів до дисциплінарної відповідальності. Пан Міськів наполягав, щоб даішники офіційно вибачилися перед ним через засоби масової інформації.

У редакцію газети приїхав тільки один із працівників ДАІ — Михайло Гоголь. Інший інспектор — Віктор Кушнір, який називав водія „татарським бидлом”, як пояснив його напарник, поїхав за дружиною у пологовий будинок. Того дня у нього, кажуть, народилася двійня.

Ми просимо вибачення, - сказав у камеру пан Гоголь. - Як офіцер міліції я не повинен був допускати грубого поводження. Вибачаюся за двох. Але водій сам нас спровокував.

Продовжуючи, інспектор наголосив, що за два роки роботи в ДАІ це - перший конфлікт. А так він завжди ввічливий. Однак додав, що водії також повинні дотримуватися закону.

Працівник Віктор Кушнір — досвічений, толератний й акуратний інспектор, - додає начальник ДАІ Козівського району Андрій Лопатинський. - Це перший інцидент у його практиці.

Натомість водій Віталій Міськів вважає, що даішники вибачилися задля “галочки”.

Із 4 грудня ніхто з них не спробував вирішити ситуацію мирно, - каже пан Міськів. - Я знаю Віктора Кушніра. Зупиняв мене не він, а інший інспектор. А Віктор сам чомусь погоджується, що говорив мені ті слова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...